Muolaan vaakuna Muolaalaisten seuran kotisivu
Muolaa.fi

Hallitus
Etusivu Ajankohtaista Kartat Kirkko Muistomerkit Linkit Talkoot Myynti
 
   
Nimi Osoite Puhelin Säköposti Kylä
Järvinen Eija
puheenjohtaja
Vesilahdentie 1469
31830 HALKIVAHA
040 841 7727 eijahelenajarvinen@gmail.com Keskikylä
Korppoo Leena
varapuheenjohtaja
Mechelininkatu 19 A 16 00100 HELSINKI 040 518 5014 leena.korppoo@kolumbus.fi Soittola
Klemelä Risto
sihteeri
Lassentie 7
31600 JOKIOINEN
050 592 5851 risto.klemela@gmail.com Lehtokylä
Moisander Pekka
rahastonhoitaja
Pyssymäentie 7
32100 YPÄJÄ
0400 260 949 pekka@muolaa.fi Karhula
Haapamäki Jarmo Vanamontie 4, 13500 HÄMEENLINNA 050 521 9296 jarmo.haapamaki@netti.fi Kyyrölä
Kontio Hannu Lehmussuontie 120
31760 URJALA
0400 631 063 hannu.kontio@luukku.com Punnus
Kuisma Armo   050 336 3315 armo.kuisma@gmail.com  
Känkänen Erkki Kuusaantie 4,
30420 FORSSA
03-43 55 649   Ylä-Kuusaa
Känkänen Petri Vanha Härkätie 13, 31400 SOMERO 050 5164843 petri.kankanen@gmail.com  
Lähteenmäki Sirpa Kuhalankuja 4 D
30420 FORSSA
050-524 0051 lahteenmaki.sirpamaria
@gmail.com
Ylä-Kuusaa
Majuri Lasse
  lasse.majuri@gmail.com Perkjärvi
Malanin Mark Kuurakuja 5
01390 VANTAA
050 590 9000 mmalanin@hotmail.com Kyyrölä
Mustonen Hannu Katajasaarentie 40, 31640 HUMPPILA 0500 176 487 hannu.mustonen@surffi.net Hotokka
Pekonen Sari Ahmatie 9
31400 SOMERO
050 371 3308 pekonen.sari@gmail.com Mälkölä
Peippola
Rämö Lauri Vehkakulma 4 F
02180 ESPOO
0400 355 030 ramon.laurin@gmail.com Moiniemi
Seppänen Raija Telluksentie 4
01480 VANTAA
0400 889 126 raijamars@gmail.com Keskikylä
Ekman Eero
kunniajäsen
Koulukuja 7 A 1
32200 LOIMAA
0500741 102   Soittola