Muolaan vaakuna Muolaalaisten seuran kotisivu
Muolaa.fi

Hallitus
Etusivu Ajankohtaista Kartat Kirkko Muistomerkit Linkit Talkoot Myynti
 
   
Nimi Osoite Puhelin Säköposti Kylä
Järvinen Eija
puheenjohtaja
Vesilahdentie 1469
31830 HALKIVAHA
040 841 7727 eijahelenajarvinen@gmail.com Keskikylä
Korppoo Leena
varapuheenjohtaja
Mechelininkatu 19 A 16 00100 HELSINKI 040 518 5014 leena.korppoo@kolumbus.fi Soittola
Klemelä Risto
sihteeri
Lassentie 7
31600 JOKIOINEN
050 592 5851 risto.klemela@gmail.com Lehtokylä
Mustonen Hannu
rahastonhoitaja
Katajasaarentie 40, 31640 HUMPPILA 0500 176 487 hantapmus53@gmail.com Hotokka
Haapamäki Jarmo Vanamontie 4, 13500 HÄMEENLINNA 050 521 9296 jarmo.haapamaki@netti.fi Kyyrölä
Kontio Hannu Lehmussuontie 120
31760 URJALA
0400 631 063 hannu.kontio@luukku.com Punnus
Känkänen Petri

Vanha Härkätie 13
31400 Somero

050 516 4843 petri.kankanen@gmail.com Pällilä
Lähteenmäki Sirpa Kuhalankuja 4 D
30420 FORSSA
050-524 0051 lahteenmaki.sirpamaria
@gmail.com
Ylä-Kuusaa
Majuri Lasse
  lasse.majuri@gmail.com Perkjärvi
Malanin Mark Ruokkitie 2 b
01450 VANTAA
050 590 9000 mmalanin@hotmail.com Kyyrölä
Kangaspelto
Moisander Pekka Pyssymäentie 7
32100 YPÄJÄ
0400 260 949 pekka@muolaa.fi Karhula
Nwose Anja Forssa   anjanwose@gmail.com Moiniemi Turulila Punnus
Paloposki Ulla Monninkatu 17 A
05900 Hyvinkää
040 750 2886 ulla.paloposki@gmail.com Soittola
Pekonen Sari Ahmatie 9
31400 SOMERO
050 371 3308 pekonen.sari@gmail.com Mälkölä
Peippola
Rämö Lauri Vehkakulma 4 F
02180 ESPOO
0400 355 030 ramon.laurin@gmail.com Moiniemi
Seppänen Raija Telluksentie 4
01480 VANTAA
0400 889 126 raijamars@gmail.com Keskikylä
Uschanov Elisabeth Bergeninkaru 4 F 43
20320 Turku
040 829 0190 elisabeth.uschanov@gmail.com Kangaspelto
Sudenoja